Ulotki

Ulotki to jedna z tych kwestii reklamowych, które mają raczej najmniejszy zasięg. Niekiedy jesteśmy bardzo zdenerwowani, ponieważ nadmiar ulotek bombarduje nasze podwórka oraz skrzynki pocztowe, w których bardzo często brakuje miejsca na poważne korespondencje. Na pewno ulotka, jako forma reklamowa jest bardzo dobrym źródłem informacji.

Zawarte w niej są raczej wszystkie informacje albo prawie wszystkie. Wiadome jest, że najbardziej wiarygodnym źródłem jest kwestia rozmowy z przedstawicielem, który podpowie o wszystkich szczegółach, także tych ukrytych, które w reklamach nie są zawierane. Na pewno jest to celowe zagranie, aby oferta wyglądała na zdecydowanie bardziej atrakcyjną, aby w ten sposób zwrócić uwagę wielu konsumentów.

ulotka

Celowe unikanie szczegółowych informacji, które mogłyby obciążać daną ofertę ma swój określony zasięg. Często przecież przychodzimy do sklepów, ponieważ otrzymaliśmy ulotkę, w której napisano, że można korzystnie kupić telewizor na raty, które nie będą oprocentowane.Komentarze są zamknięte.