Reklamówki

Nie dla wszystkich reklamówki są odpowiednio dobre. Czasami nas drażnią te wszystkie reklamy, które każdego dnia po kilka razy są powtarzane. Chyba najbardziej drażnią nas reklamy, które są powtarzane na różnych programach. Przełączamy z kanału pierwszego na drugi, a tam zaczyna się taka sama reklama, jak na pierwszym się kończy.

To może doprowadzić człowieka do wściekłości tym bardziej, kiedy został przerwany ważny dla nas program. Nawet najbardziej cierpliwi mogą zostać wkurzeni, jeśli dość często zdarza im się taka właśnie sytuacja. Niekiedy nawet nie mamy możliwości przełączenia na inny program, ponieważ wszędzie pozostają emitowane reklamy. To może doprowadzić do tego, że człowiek po prostu wyłączy telewizor i przykładowo skorzysta z Internetu lub posłucha, o czym mówi się w radiu.

Reklamówki nawet krótkie i te najbardziej ciekawe z czasem mogą okazać się niezwykle nudne. W końcu kawał kilkukrotnie powtórzony nie śmieszy tak, jak za pierwszym razem. Podobnie można rozważać na temat reklam telewizyjnych, które są wciąż powtarzane.Komentarze są zamknięte.