Odbiorca

Odbiorca odnośnie spraw związanych z mediami może być różny. Jedni są bardziej wymagający, inni wręcz przeciwnie. Nie tylko kwestia reklam, jakie mamy okazję bardzo często oglądać w telewizji, jest tutaj istotna, ale także programy, jakie nadawane są w telewizji.

To właśnie głównie poprzez programy typu reality show, programy informacyjne, czy też programy tematyczne poświęcamy swój czas, aby oddać się tej rozrywce. Reklamy są raczej ostatnią rzeczą, jaką wolelibyśmy oglądać, chociaż są tacy, którzy tylko reklamy uznają. Bardzo często dzieci uspokajają się, kiedy mogą oglądać reklamy.

Dotyczy to najmłodszych dzieci. Czasami filmy animowane i bajki ich tak nie przekonują jak świat reklam. Czym to jest spowodowane, nikt tak naprawdę nie wie. Może to fabuła, różne dźwięki albo obraz, kolorowy może właśnie to jest klucz od powodzenia. Oczywiście najważniejszy jest efekt końcowy. Ponieważ odbiorca jest różny każda telewizja, w ogóle media powinny być przystosowane do niego niemal indywidualnie. Dlatego powstaje coraz więcej programów telewizyjnych.Komentarze są zamknięte.