Najlepsze

Co dla nas może oznaczać fakt tego, że coś jest najlepsze? Na pewno to, że jest bezkonkurencyjne. Lubimy wiedzieć, że kupujemy tylko najlepsze produkty, najzdrowsze, najwygodniejsze.

Oczywiście przy wyborze tych najlepszych produktów kierujemy się światem reklamy. Zawsze mówimy sobie przecież w reklamie ten proszek sprał najbardziej uporczywe plamy. Tym możemy się kierować w sklepie i supermarketach wybierając najlepszy produkt piorący dla siebie.

Często dopiero doświadczenie uczy nas tego, że dane produkty są lepsze i gorsze, a powoływanie się na świat mediów i reklamy nie zawsze odnosi dobry skutek. Często te najczęściej pokazywane reklamy mają najmniejsze zastosowanie w kwestii produktu, na co dzień. Ludzie lubią kupować to, co markowe, ale lubią też, jeśli to działa.

Oczywiście w tym wypadku wcale to, co jest najlepiej zaprezentowane w reklamach nie jest najlepsze dla nas. Jeśli sprawdziliśmy działanie produktu i ni zdał on u nas egzaminu wówczas nie kierujmy się tylko reklamami, mogą być one zawodne.Komentarze są zamknięte.