Media

Świat mediów może być dla nas mniej znany, jeśli nie mamy z nim styczności, na co dzień. Kiedy znamy media od kuchni, wówczas potrafimy nieco więcej powiedzieć na temat funkcjonowania telewizji czy radia, a także na temat prowadzenia i samej produkcji. Media to nie tylko możliwość oglądania filmów akcji w telewizji, po czym następują nadawane specjalne programy informacyjne.

Świat mediów to także potęga reklamy, która jak doskonale zdajemy sobie z tego sprawę jest wielka. Ponieważ reklamowanie produktu jest bardzo ważne, w odniesieniu do zwiększenia popularności produktu i firmy zajmującej się produkcją, dlatego właśnie reklamy są tak często emitowane. Czasami sam odbiorca jest aż znużony całym tym maratonem reklam, które przerywają mu ulubiony filmy czy serial, przez co zapomina nawet, jaki był wątek przed przerwą reklamową.

Media to także dostęp do Internetu, który może nie być najlepiej przystosowany. Czasami pod uwagę brane są wyłącznie elementy telewizyjne i radiowe. Nie każdy odbiorca potrafi obsługiwać komputerKomentarze są zamknięte.