Kino

Dla wielu z nas kino jest bardzo dobrze dopasowane. Lubimy przecież przychodzić na seanse filmowe, które dopiero od niedawna są dostępne. W telewizji nie zawsze mamy okazje oglądać filmy, które są nowe, dopiero, co weszły na ekrany dużego formatu.

W kinie na pewno możemy się odprężyć, zobaczyć film na wielkim ekranie, a czasami podziwiać także efekty 3D. Oczywiście samo kino to nie wszystko czasami mamy do czynienia także z reklamami, które zwłaszcza w kinie są bardzo dobrze przystosowane. Taki wielki ekran kinowy pokazuje bardzo dokładnie obraz reklamy, przez co mogą trwać one nieco dłużej niżeli tylko przez kilkanaście sekund jak w telewizji.

Wykorzystuje się w ten sposób fakt tego, że odbiorca, który czeka na rozpoczęcie filmu i tak nie ma, co robić, dlatego powinien obejrzeć spoty reklamowe. Poza tym w kinie reklamy można dostrzec nie tylko przed filmem, ale także na pudełkach po napojach, popcornie, nawet na biletach. Najważniejszy jest chyba odbiorca, ponieważ do kina przychodzą ludzie na poziomie.Komentarze są zamknięte.