Głupie reklamy

Trzeba przyznać rację, że niektóre reklamy są po prostu głupie. Nie ma, co tego ukrywać. Dobrze jest nazywać rzeczy po imieniu, zwłaszcza w odniesieniu do reklam. Takie reklamy, które nie tylko pod względem wizualnym przypominają urywek z nielubianych przez nas seriali (nazywanych kolokwialnie tasiemcami) są w dodatku wciąż powtarzane, co tylko zwielokrotnia ten schemat. Oczywiście głupie reklamy są przełączane przez nas.

DSC00497

Nie lubimy słuchać non stop o tym samym, ze bez kupna danego produktu nasz prywatny świat jest ubogi i prawie nic nieznaczący. Na pewno nie zmienią naszej opinii reklamy, które monotonnie pozostają zaprezentowane. Lubimy reklamy w stylu krótkich zapowiedzi typu: już wkrótce, totalna nowość, zaskoczymy cię! Takie zapowiedzi rozbudzają nasza ciekawość i chęć obejrzenia danej reklamy nawet, jeśli byłaby ona dość oklepana i nudna.

Na pewno głupkowaty scenariusz, który jakby nie do końca został dopracowany może być katorga dla naszych uszu. Po prostu nie znosimy tego typu spotów reklamowych.Komentarze są zamknięte.