Banery

Banery, które w jednym słowie zwane są reklamami, doskonale prosperują w Internecie. Tego typu reklamy są bardzo często dopasowane do wielu ludzi. Na pewno internauci mogą niejako narzekać na tego typu reklamy internetowe, głównie z tej przyczyny, że są to często namolne reklamy.

cropped-Banner.jpg

Można jednak je obejść. Niekiedy mamy do czynienia z reklamami internetowymi, które w połowie przeglądania strony otwierają się w nowym oknie, długo się ładują, a co gorsza nie widać znaczka „x”, w którym można wyłączyć taką reklamę. Często też zamiast tego znaczka prosperuje kwestia informacji „zwiń”, co początkowi internauci nie do końca mogą zrozumieć. Tego typu reklamy internetowe stają się chyba najbardziej uporczywe.

Poza tym na wielu stronach WWW dostępne są mniejsze okienka reklamowe, gdzie uwidocznione są hasła reklamowe oraz wizerunek produktu. Tego typu banery są jeszcze do zniesienia przez użytkowników internetowych. Oczywiście nie każdy ma tyle cierpliwości do internetowych reklam. Czasami można się z tym nie do końca uporać.Komentarze są zamknięte.